Bonia
🍼 MIKRO KOCIĄTKO DO ADOPCJI 🍼
Porzucona na placu budowy…
Oto Bonia. 🤍🖤
Maciupeńka, ok. 4 tygodniowa dzidzia.
Osierocona przez mamusię, razem z dwójką rodzeństwa, spała i mieszkała na placu budowy.
Budowa się skończyła, a one…
Miały tam zostać?!?! 😱💔💔
Nie przeżyłyby tego same!
Bonia jest naprawdę tycia.
Mięciusia, gumowa, wręcz plastelinkowa. 🤭
Przesłodka, delikatna koteczka, gotowa rozkręcić się i rozkochać u boku człowieka.
Kicia je samodzielnie stały pokarm.
Jest zdrowa – nie ma żadnych objawów choroby.
Przeszła już pierwszą profilaktykę – odrobaczanie oraz czipowanie. Pierwsze szczepienie oraz kontynuacja następnych dawek do wykonania po adopcji, w odpowiednim wieku. 💉
Preferowana adopcja na dokocenie lub w duecie z którymś z kociaków z rodzeństwa.
SZUKAMY DOMKU NA CITO!! 🆘🏠
Który odchowa malusią w bezpiecznych, domowych warunkach.
💌 Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej na kota.





