Pipinka
Kolejna kocia bida zawitała do naszego schroniska!! 😰
Dostała na imię Pipinka. Ma około 5 tygodni.
Taka malutka, taka biedna…
Po raz kolejny – samotna, osierocona kicia. 😓
To największe niewiniątko… Delikatna, spokojna, spragniona czułości, a przy tym wciąż zdezorientowana nową sytuacją.
Jest trikolorką, chociaż z przodu widać tylko rude plamki. Na ogonku kryje trzy piękne kolorki i kilka prążków. 🤍🧡🖤
Nie może tu zostać!! 🆘🆘
Tylko spójrzcie w te oczęta…
Malusia potrzebuje pomocy i domku na cito!
Pipinka dostaje antybiotyk oraz maść do oczek w związku z kocim katarkiem. Ma lekkie objawy, czuje się dobrze, je samodzielnie z apetytem.
Może, a wręcz powinna jechać do adopcji, który zaopiekuje się nią w domowych warunkach. 🥺
Jest po pierwszej profilaktyce – odrobaczenie, odpchlenie. Ma także książeczkę zdrowia oraz czipa.
💌 Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej na kota.





